Sini Köşk Restaurant

Misafirlerimize eşsiz lezzete davet etmeye 1996 yılında ufak bir lokanta olarak başladık. Eski adı Sini Ocakbaşı olan işletmemizde o dönemde sadece kebap çeşitleri sunuyorduk. Geride bıraktığımız yıllar içerisinde daha büyük kitlelere hizmet verebilmek için 2008 yılında restorasyonunu tamamladığımız, tarihi dokusuyla farklı bir konsept taşıyan bu eşsiz konağı siz değerli misafirlerimizin hizmetine açtık.

Turizm Bakanlığı denetiminde olan, ISO 9001 Kalite Yönetim ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarına sahip işletmemiz haftanın her günü sabah saat 09:00 da kapılarını açıyor. 20 yılı aşan tecrübemiz, üstün kalite anlayışımız ve deneyimli ekibimiz ile konsept olarak birbirinden farklı 3 ayrı mekanımızda; Kahvaltı, Çorba, Ev Yemekleri, Pide, Lahmacun, Döner, Izgara, Kebap, Balık, Meze, Salata, Tatlı ve Dünya Mutfağından Seçme Yemekler sunuyor olmaktan gurur duyuyoruz.

Tarihin Lezzetle Düetine Şahit Olun !

Tarihi köşkümüz içerisinde veya 100 yıllık çam ağaçlarının altında köşklere yakışır kahvaltı ile güne mutlu bir başlangıç yapabilirsiniz. A La Carte Restaurant hizmeti ile baş başa romantik yemek yiyebilir, dilerseniz sadece size özel odalarımızda evinizdeymiş gibi misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Ayrıca, miniklerimizin de eğlenceli ve güzel anlar paylaşması için "Çocuk Oyun Parkımız" sizler için hizmetinizdedir.